Ekipman Kiralama

Hangi Ekipmanlar Kiralanabiliyor?

Kitesurf ve dalga sörfü için kiralama hizmetimiz mevcuttur. Hizmetimiz, bu sporların eğitimini almış, pratik dönemini bitirmiş, tek başına kayabilen sporculara yöneliktir.

Bu sporları ne zamandır yapıyorsunuz? Nerelerde kayıyorsunuz?

Bizi arayın, birkaç cümle ile hangi seviyede olduğunuzu anlatın size ekipman kiralama konusunda yardımcı olalım.

Kiteboard Malzeme Kiralama

Kiteboard kiralamada Core Kiteboarding marka ekipman kullanıyoruz. Dalga sörfü için hardtop ve softtop olmak üzere farklı boyutlarda seçeneklerimiz bulunmakta. Hava koşullarına ve fiziksel kondisyonunuza uygun bütün ekipmanlar mevcut.

Wetsuit Kiralıyor musunuz?

Su derecesine uygun olarak uzun kol uzun bacak 5mm dalgıç kıyafetlerimizin yanı sıra yazlık 2mm O’Neill marka kıyafetlerimiz de mevcuttur.

MERAK ETTİKLERİNİZ

Su sporlarından kitesurf ya da dalga sörfü yapmadan surfskate yapabilir miyim?

Tabii ki yapabilirsiniz. Surfskate kitesurf ya da dalga sörfü sporlarından bağımsız bir spordur. Onları öğrenmeden hatta onlara ilgi duymadan da bu spora başlayabilirsiniz.

Yanımda ne getirmeliyim?

Surfskate öğrenmek için gerekli tüm ekipman Surf School İstanbul tarafından sağlanmakta. Yanınızda getirmeniz gerekenler sadece rahat bir ayakkabı, havlu ve güneş kremi. Ders sonrasında denize girmek isterseniz mayonuzu ve şortunuzu da unutmayın.

Surfskate ekipmanlarını nereden satın alabilirim?

Surf Shop İstanbul’da Carver marka surfskate ekipmanları bulabilirsiniz. Özel siparişler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

#SURFSHOPISTANBUL

Online mağazamızdan alışveriş yapın