Surf Skate Dersleri

Surf Skate Nedir?

Surf skate nedir? Klasik kaykay değildir, dalga sörfü de değildir, iki sporun sentezidir. Dalga olmayan günlerde dalga sörfü tekniği üzerinde çalışmak isteyen sörfçüler tarafından geliştirilmiştir. Aynı zamanda suya girmeden karada sörf hissini yakalamak isteyenler için mükemmel bir alternatiftir.

Surf skate derslerimiz dalga sörfüne hazırlanmak, sörf tekniğini geliştirmek ya da sörften bağımsız olarak eğlenceli bir hobi edinmek isteyen arkadaşlarımız için uygundur.

Surf Skate Temel Eğitim Paketi

Surf skate için 4 saatlik bir temel eğitim paketimiz var. Bu 4 saati genellikle 2 ya da 3 sefere bölüyoruz, hepsini aynı anda vermiyoruz. Boş vaktinize göre haberleşip size özel bir program oluşturuyoruz. Bir saat belirliyoruz ve İstanbul, Tırmata Beach’te bulunan okulumuzda buluşuyoruz. Surf skate için tüm ekipmanı biz sağlıyoruz. Yanınızda getirmeniz gerekenler rahat bir ayakkabı, rahat giysiler ve bir havlu.

Amacımız eğitim sonunda sizi surf skate üzerinde rahatça sürüşler ve dönüşler yapabilir pozisyona getirmek. Eğitim sonrasında kendi ekipmanınız ile pratik yapmaya devam edebilirsiniz.

Herhangi bir ön bilgiye ya da tecrübeye sahip olmanıza gerek yok, motivasyon yeterli.

Rezervasyon

Rezervasyon ve ayrıntılı bilgi için bize telefon, Whatsapp ya da e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz.
Kısaca

  • 4 saatlik temel eğitim paketi
  • Kişiye özel program, bire bir dersler
  • Carver marka ekipman dahil
  • İstanbul Kilyos Tırmata Beach’te
  • Eğlenceli ve profesyonel bir ortamda

MERAK ETTİKLERİNİZ

Su sporlarından kitesurf ya da dalga sörfü yapmadan surfskate yapabilir miyim?

Tabii ki yapabilirsiniz. Surfskate kitesurf ya da dalga sörfü sporlarından bağımsız bir spordur. Onları öğrenmeden hatta onlara ilgi duymadan da bu spora başlayabilirsiniz. Surf skate için plaja gelmek zorunda da değilsiniz: şehirde de buluşabiliriz.

Yanımda ne getirmeliyim?

Surfskate öğrenmek için gerekli tüm ekipman Surf School İstanbul tarafından sağlanmakta. Yanınızda getirmeniz gerekenler sadece rahat bir ayakkabı, havlu ve güneş kremi. Ders sonrasında denize girmek isterseniz mayonuzu ve şortunuzu da unutmayın.

Surfskate ekipmanlarını nereden satın alabilirim?

Surf Shop İstanbul’da Carver marka surfskate ekipmanları bulabilirsiniz. Özel siparişler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

#SURFSHOPISTANBUL

Online mağazamızdan alışveriş yapın