Dalga Sörfü Dersleri

Dalga Sörfü Temel Eğitim Paketi

Dalga sörfü için 4 saatlik bir temel eğitim paketimiz var. Bu 4 saati genellikle 2 ya da 3 sefere bölüyoruz, hepsini aynı anda vermiyoruz. Dalga durumuna göre haberleşip size özel bir program oluşturuyoruz. Genellikle 2-3 gün

önceden haberleşip bir saat belirliyoruz ve İstanbul, Tırmata Beach’te bulunan okulumuza, plaja gelir gibi geliyorsunuz. Dalga sörfü için tüm ekipmanı biz sağlıyoruz. Yanınızda ekstra bir şey getirmenize gerek yok.

Dalga Sörfü Eğitim Sonrası

Amacımız eğitim sonunda sizi dalgayı kendi başınıza yakalayacak, sörf seviyenizi ilerletebilecek ve bu sporu sevecek duruma getirebilmek. Dalga sörfü temel eğitim paketi sonrasında kendi ekipmanınızı alarak ya da kiralama yaparak devam edebilirsiniz. Eğitim sonrasında da sizi yalnız bırakmıyor, 3000 yıllık bu sporu öğrenebilmeniz için destek sağlıyoruz.

Herhangi bir ön bilgiye ya da tecrübeye sahip olmanıza gerek yok, sadece suyu sevmeniz yeterli.

Rezervasyon

Rezervasyon ve ayrıntılı bilgi için bize telefon, Whatsapp ya da e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Kısaca

  • 4 saatlik temel eğitim paketi
  • Kişiye özel program, bire bir dersler
  • Ekipman dahil
  • İstanbul Kilyos Tırmata Beach’te
  • Deniz’e 50m mesafede, eğlenceli ve profesyonel bir ortamda

MERAK ETTİKLERİNİZ

Türkiye’de dalga sörfü öğrenmek için yeterince dalga oluyor mu?

Evet, Türkiye`de dalga sörfü yapılabilecek iyi dalgalar ve öğrenmek için gerekli tüm koşullar mevcut. 3000 yıllık bu sporu burada öğrenebilir ve geliştirebilirsiniz. Temel eğitim paketimiz 4 saatten oluşmakta. Amacımız eğitim sonunda sizi dalgayı kendi başınıza yakalayacak, sörf seviyenizi ilerletebilecek duruma getirebilmek.

Yanımda ne getirmeliyim?

Dalga sörfü eğitimi için gerekli tüm ekipman Surf School İstanbul tarafından sağlanmakta. Yanınızda getirmeniz gerekenler sadece havlu ve güneş kremi. Eğer bir wetsuit, boardshort ya da rashguard sahibi iseniz, tabii ki bunları yanınızda getirebilir ve kullanabilirsiniz.

Surfskate öğrenmek dalga sürüşümü etkiler mi?

Surfskate dalga olmayan günlerde dalga sörfü tekniği üzerinde çalışmak isteyen sörfçüler tarafından geliştirilmiştir. Aynı zamanda suya girmeden karada sörf hissini yakalamak isteyenler için mükemmel bir alternatiftir. Surfskate öğrenmeniz dalga sürüşünüzü olumlu yönde etkiler, dalgasız havalarda karada antrenmana devam etmenizi sağlar.

Dalga sörfü ekipmanlarını nereden satın alabilirim?

Surf Shop İstanbul’da O’Neill ve Vissla marka surf elbiseleri ve Bali’de Karadeniz koşullarına uygun özel dalga sörfü tahtaları mevcuttur.

#SURFSHOPISTANBUL

Online mağazamızdan alışveriş yapın

Surf School İstanbul

Online mağazamızdan alışveriş yapın

Mağazaya Git